Podmurówki — gwarancja stabilności płotów i ogrodzeń

W naszym asortymencie znajdują się różnorodne akcesoria ogrodzeniowe z betonu. Należą do nich m.in. podmurówki – są niezbędnym elementem różnego rodzaju płotów i ogrodzeń. To dzięki nim konstrukcja jest stabilna i dostatecznie odizolowana od gruntu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, którą proponujemy klientom jako bezpośredni producent konstrukcji betonowych!

Dlaczego podmurówki?

Solidne fundamenty to podstawa w tworzeniu eleganckich oraz trwałych ogrodzeń. Dlatego oferujemy podmurówki stworzone ze sprawdzonych mieszanek betonowych. Na każdym etapie produkcji przeprowadzamy wewnętrzne testy, które pozwalają nam usunąć wszystkie nieprawidłowości.

Dzięki temu mamy pewność, że produkt spełnia przyjęte normy jakościowe. Poprawne wykonanie pozwoli uniknąć uciążliwych prac, takich jak szalowanie, zbrojenie czy betonowanie. Montaż ogrodzeń panelowych zajmie znacznie mniej czasu, jeśli wykorzystają Państwo prefabrykowane podmurówki betonowe, których producentem jesteśmy. Rozwiązanie sprawdzi się również przy płotach metalowych i ogrodzeniach wykonanych z paneli. Towar nie tylko izoluje przęsła od gruntu, ale także chroni przed rozrastaniem się trawy pod płotem oraz uniemożliwia małym zwierzętom robienie podkopów.

Nasze podstawy betonowe zapewniają szybki montaż, ładny wygląd i wytrzymałość konstrukcji. Referencje od takich firm jak Viva Inwestycje czy ADM Chorzów oraz ponad 2000 zadowolonych klientów są najlepszym potwierdzeniem jakości produktów.

Jako doświadczony producent zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi wzorami podmurówek!

Kiedy warto zastosować podmurówkę betonową pod ogrodzenie?

W jakich przypadkach nasze wyroby znajdują zastosowanie? Sięga się po nie m.in. wówczas, gdy pojawia się potrzeba zapewnienia maksymalnie stabilnej podstawy pod ogrodzenie. Betonowe podmurówki, których producentem jesteśmy, spisują się znakomicie pod tym kątem, solidnie utrzymując całą konstrukcję. Dzięki nim można ją postawić nawet na grząskim podłożu czy terenie o dużych nierównościach.

Dlaczego jeszcze warto używać betonowych podmurówek? Jako producent sugerujemy ich montaż pod ogrodzenie, aby uniknąć obsypywania się gruntu z nieruchomości znajdujących się powyżej poziomu działki, np. z położonego wyżej ogrodu sąsiadów. Dodatkową zaletą jest to, że murowana podstawa znajdująca się pod płotem uniemożliwi zwierzętom robienie podkopów.

Zabezpieczone i wzmocnione ogrodzenie dzięki podmurówce betonowej

Kolejna sytuacja skłaniająca do sięgnięcia po betonową podmurówkę, której producentem jest nasza firma, dotyczy ograniczania zarastania działki chwastami. Jeżeli na sąsiednich posesjach występuje taka roślinność, istnieje prawdopodobieństwo przeniesienia się jej do nieruchomości z ogrodzeniem pozbawionym murowanej podstawy. Dzięki temu łatwiej utrzymać porządek w ogrodzie, co przekłada się m.in. na oszczędność czasu.

Jako producent dostarczamy wyłącznie solidne, trwałe i odporne na wilgoć, promieniowanie UV oraz duże dobowe wahania temperatury podmurówki betonowe. Z ich wykorzystanie, można zadbać zarówno o zabezpieczenie i ustabilizowanie ogrodzenia, jak i poprawienie jego estetyki. Nasze produkty są wykonywane z najwyższą precyzją, a do tego stylistyką świetnie pasują do każdego rodzaju płotu. Dodatkowo w razie zawsze można je pomalować na dowolnie wybrany kolor. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień – gwarantujemy sprawną ich realizację.

wzory

Podmurówki wzór nr 14
wzór nr
14
 
200 x 25
Podmurówki wzór nr 15
wzór nr
15
 
200 x 25
Podmurówki wzór nr 33
wzór nr
33
 
246 x 20
250 x 20
246 x 30
250 x 20

Podmurówki wzór nr 36
wzór nr
36
 
246 x 20
250 x 20
246 x 30
250 x 30
Podmurówki wzór nr 37
wzór nr
37
 
200 x 25

Podmurówki - łącznik
wzór nr
19
 
łącznik:
20cm
30cm

NIE WIESZ JAKIE OGRODZENIE BĘDZIE IDEALNIE NADAWAŁO SIĘ DO TWOJEGO DOMU LUB FIRMY?