Ogrodzenia gabionowe — sprawdzone rozwiązanie do różnych budynków

Ogrodzenia gabianowe są częstym rozwiązaniem stosowanymi zarówno przez właścicieli domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Dlaczego ogrodzenia gabionowe?

Szukają Państwo oryginalnych oraz naturalnych rozwiązań, które gwarantują oryginalny wygląd ogrodzenia oraz wieloletnią wytrzymałość? Jeśli tak, to zachęcamy do zainteresowania się naszymi gabionami.

Konstrukcja jest niezwykle prosta — to po prostu połączenie solidnych paneli i kolorowych kamieni. Ogrodzenia gabionowe świetnie się prezentują i można je dopasować niemal do każdego stylu architektonicznego. Co więcej, niesymetryczny kształt kruszywa skutecznie rozprasza fale dźwiękowe. Dzięki temu hałas z ulicy czy chodnika nie będzie przeszkadzał użytkownikom obiektu. Gabiony sprawdzą się doskonale jako alternatywa dla standardowych ogrodzeń betonowych czy płotów panelowych.

Kosze gabionowe są spawane z paneli z grubego drutu, dzięki temu konstrukcja jest bardzo wytrzymała i nie stanowi zagrożenia dla domowników, zwierząt oraz najbliższego otoczenia. Jednocześnie duża masa sprawia, że ogrodzenie jest odporne nawet bardzo na silne ruchy i wibracje podłoża. Dzięki temu możne je stosować niemal na każdym terenie.
Na życzenie klienta pomalujemy konstrukcję na dowolnie wybrany kolor (korzystamy z metody proszkowej). Dopasują Państwo gabiony do estetyki swojej posesji.

WZORY

Gabion - wzór 64A
wzór nr
64A
 
Gabion - wzór 64B
wzór nr
64B
 

NIE WIESZ JAKIE OGRODZENIE BĘDZIE IDEALNIE NADAWAŁO SIĘ DO TWOJEGO DOMU LUB FIRMY?