Ogrodzenia gabionowe — sprawdzone rozwiązanie do różnych budynków

Oferowane przez naszą doświadczoną firmę wyroby są częstym rozwiązaniem stosowanymi zarówno przez właścicieli domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty obejmującej płoty gabionowe z siatki i kamienia, których producentem jesteśmy! Gwarantujemy, że wszystkie dostępne ogrodzenia z gabionów spełniają najwyższe standardy jakości.

Dlaczego ogrodzenia gabionowe?

Szukają Państwo oryginalnych oraz naturalnych rozwiązań, które gwarantują oryginalny wygląd ogrodzenia oraz wieloletnią wytrzymałość? Jeśli tak, to zachęcamy do zainteresowania się naszymi gabionami.

Konstrukcja płotów jest niezwykle prosta — to po prostu połączenie solidnych paneli, siatki i kolorowych kamieni. Ogrodzenia gabionowe, których jesteśmy producentem, świetnie się prezentują i można je dopasować niemal do każdego stylu architektonicznego. Co więcej, niesymetryczny kształt kruszywa skutecznie rozprasza fale dźwiękowe. Dzięki temu hałas z ulicy czy chodnika nie będzie przeszkadzał użytkownikom obiektu. Gabiony sprawdzą się doskonale jako alternatywa dla standardowych ogrodzeń betonowych czy płotów panelowych z siatki i kamienia.

Kosze gabionowe są spawane z paneli z grubego drutu, dzięki temu konstrukcja jest bardzo wytrzymała i nie stanowi zagrożenia dla domowników, zwierząt oraz najbliższego otoczenia. Jednocześnie duża masa sprawia, że ogrodzenie z gabionów, które dostarczamy jako producent, jest odporne nawet bardzo na silne ruchy i wibracje podłoża. Dzięki temu płoty te możne stosować niemal na każdym terenie. Na życzenie klienta pomalujemy konstrukcję na dowolnie wybrany kolor (korzystamy z metody proszkowej). Dopasują Państwo gabiony do estetyki swojej posesji.

Ogrodzenia gabionowe – dlaczego warto?

Co sprawia, że inwestorzy decydują się właśnie na to rozwiązanie? Ogrodzenia gabionowe, które jako producent dostarczamy na rynek, wyróżniają się wyjątkowo atrakcyjną estetyką. Pięknie się prezentują i mogą być prawdziwą ozdobą przestrzeni, szczególnie jeśli powstają pod okiem doświadczanych i wykwalifikowanych specjalistów, a tylko takie osoby tworzą nasz zespół. Design idzie w parze z wszechstronnością stylistyczną – płoty z siatki i kamienia są na tyle uniwersalne, że dobrze wpisują się w każdą przestrzeń niezależnie od tego, czy wykończono ją w stylu klasycznym, nowoczesnym, czy jakimkolwiek innym.

Klienci wybierają ogrodzenia z gabionów, których jesteśmy producentem, również ze względu na ich praktyczność. Na czym ona polega? Jednym ze świadczących o niej aspektów jest to, że nasze konstrukcje zwiększają prywatność osób przebywających na terenie nieruchomości – jest niewidoczna dla sąsiadów czy przechodniów. Oferowane płoty z siatki i kamienia izolują także działkę od hałasów, co ma szczególne znaczenie w przypadku działek zlokalizowanych przy ruchliwych ulicach.

Wysokiej jakości ogrodzenia z gabionów mają tę zaletę, że nadają się do montażu nawet na wymagającym terenie, np. pagórkowatym czy tam, gdzie podłoże jest mocno niestabilne. Polecamy płoty z siatki i kamienia, które jako producent dostarczamy na rynek, także z powodu świetnych parametrów wytrzymałościowych. Decydując się na systemy gabionowe, klient zyskuje pewność, że przez długi czas wytrzymają niekorzystnych wpływ czynników atmosferycznych i środowiskowych. Niestraszne im opady deszczu, siarczyste mrozy i bardzo wysokie temperatury czy uszkodzenia mechaniczne.

Funkcyjność, trwałość i atrakcyjna cena ogrodzenia z gabionów w jednym

Ponadto rekomendujemy nasze płoty z siatki i kamienia z uwagi na ich szybki i łatwy montaż. Mocowanie konstrukcji odbywa się bez konieczności sięgania po różnego rodzaju specjalistyczne narzędzia. Równie nieskomplikowane jest dekorowanie ogrodzeń gabionowych, których jesteśmy producentem. Są one przystosowane m.in. do montażu oświetlenia czy innego rodzaju ozdobnych elementów.

Nie bez znaczenia pozostają kwestie finansowe – ich funkcjonalność, estetyka i uniwersalność idą bowiem w parze z wyjątkowo korzystnymi cenami, co czyni je świetną alternatywą dla konstrukcji wytwarzanych w innych technologiach. Gabionowe płoty z siatki i kamienia, które oferujemy jako producent, mogą być z powodzeniem montowane w przestrzeniach zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych oraz publicznych. To niezwykle wszechstronne i warte polecenia rozwiązanie, dlatego zachęcamy do składania zamówień na ogrodzenia z gabionów, a w razie dodatkowych pytań do kontaktu.

wzory

Gabion - wzór 64A
wzór nr
64A
 
Gabion - wzór 64B
wzór nr
64B
 

NIE WIESZ JAKIE OGRODZENIE BĘDZIE IDEALNIE NADAWAŁO SIĘ DO TWOJEGO DOMU LUB FIRMY?