Ogrodzenia betonowe ze Śląska — wzornictwo dopasowane do posesji

Ogrodzenia betonowe wykonujemy według własnego projektu lub dostarczonego przez klienta. W obu przypadkach kładziemy nacisk na harmonię między wzorem płotu a stylem posesji. Zapraszamy!

Dlaczego płoty betonowe?

Ogrodzenia i płoty betonowe pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale jednocześnie odgradzają i zabezpieczają posesję przed hałasem i wizytą niepożądanych gości. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby poszczególne elementy konstrukcji były wykonane z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Dzięki temu są mocne i stabilne, co gwarantuje ich wieloletnią niezawodność. Brak konieczności uzupełniania uszkodzonych elementów, odmalowywania wyblakłej farby czy regularnego usuwania zabrudzeń jest sporą oszczędnością czasu i pieniędzy.

Wszystkie elementy płotów betonowych są zbrojone drutem karbowanym oraz wzmacnianie dodatkami do betonu. W efekcie ogrodzenia charakteryzuje niezwykła wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie promieni słonecznych, deszczu i mrozu.Oferujemy duży wybór wzorów wykonanych z piaskowca, cegły lub materiałów imitujących drewno.

Ogrodzenie i posesja są wizytówką mieszkańców. Od wyglądu domu, ogrodu i płotu zależy, jak odwiedzający ocenią właścicieli. Zachęcamy do korzystania z indywidualnego kompletowania poziomów ogrodzenia betonowego. Dzięki temu bez trudu dopasują Państwo konstrukcję do wymiarów i kształtów posesji. Gwarantuje to, że produkt będzie rewelacyjnie się prezentował zarówno od strony domu, jak i ulicy.

Kompleksową ofertę wykonania ogrodzeń betonowych kierujemy zarówno do klientów prywatnych poszukujących skutecznego zabezpieczenia swoich domów, jak i właścicieli firm, którzy chcą podnieść poziom bezpieczeństwa budynków komercyjnych. Współpracujemy z klientami z terenu całego województwa śląskiego, a wiele zrealizowanych przez nas konstrukcji można znaleźć w Opolu, Gliwicach, Tarnowskich Górach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej oraz Lublińcu.

Zapraszamy do współpracy!

WZORY

Ogrodzenie betonowe - wzór 01
wzór nr
01
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 02
wzór nr
02
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 03
wzór nr
03
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 04
wzór nr
04
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 05
wzór nr
05
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 06
wzór nr
06
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 08
wzór nr
08
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 09
wzór nr
09
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 10
wzór nr
10
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 12
wzór nr
12
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 20
wzór nr
20
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 23
wzór nr
23
 

NIE WIESZ JAKIE OGRODZENIE BĘDZIE IDEALNIE NADAWAŁO SIĘ DO TWOJEGO DOMU LUB FIRMY?