Ogrodzenia betonowe

Firma Sapes wykonuje ogrodzenia betonowe według własnych projektów. Kładziemy nacisk na harmonię między wzorem płotu a stylem posesji. Jednak ogrodzenia pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i izolują posesję od hałasu oraz chronią ją przed wizytą niepożądanych gości. Dokładamy więc wszelkich starań, aby poszczególne elementy konstrukcji były wykonane z dbałością nawet o najmniejszy szczegół, tak by płoty betonowe były mocne i stabilne, co gwarantuje ich wieloletnią niezawodność.

Jeżeli więc chcą mieć Państwo pewność solidnie wykonanego i estetycznego ogrodzenia, zapraszamy do współpracy.

Dla kogo ogrodzenia z betonu?

Kompleksową ofertę wykonania ogrodzeń z betonu kierujemy zarówno do klientów prywatnych poszukujących skutecznego zabezpieczenia swoich domów, jak i do właścicieli firm, którzy chcą podnieść poziom bezpieczeństwa budynków biurowych czy obiektów użyteczności publicznej. Współpracujemy z klientami z terenu całego województwa śląskiego, a wiele zrealizowanych przez nas konstrukcji można znaleźć m.in. w Opolu, Gliwicach, Tarnowskich Górach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej i Lublińcu.

Konstrukcja płotów betonowych

Wszystkie elementy płotów betonowych są zbrojone drutem karbowanym i wzmacnianie dodatkami do betonu. W efekcie ogrodzenia charakteryzuje niezwykła wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie promieni słonecznych, deszczu i mrozu. Ponieważ beton jest materiałem łatwym w obróbce, jesteśmy w stanie zaoferować wiele wzorów płotów. W sprzedaży mamy m.in. panele o powierzchni przypominającej piaskowiec, cegłę czy drewno.

Zachęcamy też do korzystania z indywidualnego kompletowania poziomów ogrodzenia betonowego. Dzięki temu bez trudu dopasują Państwo konstrukcję do wymiarów i kształtów posesji, która będzie się rewelacyjnie prezentowała zarówno od strony domu, jak i ulicy.

Zalety ogrodzenia z betonu

Wybór ogrodzenia z betonu to inwestycja w posesję, która zdecydowanie się opłaca. Atrakcyjne ceny tego typu płotów idą w parze z ich długą żywotnością i stanowią ekonomiczniejszą alternatywę dla ogrodzeń z cegły czy kamienia. Nieocenioną zaletą ogrodzeń betonowych jest również prywatność, jaką zapewniają. Modele całkowicie zabudowane są także doskonałą barierą dźwiękochłonną, a ponadto odgradzają od ciekawskich spojrzeń przechodniów. Do zalet płotów betonowych warto też zaliczyć brak konieczności odmalowywania wyblakłej farby czy regularnego usuwania zabrudzeń, co jest dużą oszczędnością czasu i pieniędzy.

Montaż ogrodzenia betonowego

Montaż ogrodzenia betonowego nie jest skomplikowany, jednak wymaga przestrzegania kilku zasad, od których zależy późniejsza trwałość płotu. Poprzedzać go muszą dokładne pomiary, na podstawie których można należy rozstrzygnąć kwestie takie jak wysokości podmurówki, ilość przęseł oraz umiejscowienie i szerokości bramy wjazdowej czy furtki. Po rozplanowaniu poszczególnych parametrów betonowego ogrodzenia należy przejść do przygotowania gruntu pod jego montaż. Konieczne jest m.in. wyrównanie podłoża i wytyczenie linii, wzdłuż której będzie ustawiony płot. Następnym etapem jest wykopanie dołków pod słupki. Chcąc uniknąć błędów, warto trzymać się zasady montowania po kolei – słup, dolna płyta i słup przy jednoczesnej kontroli spionowania tych elementów oraz odstępów. Montaż ogrodzenia warto przeprowadzać pod sznurek, tak by płot był w linii prostej oraz przy użyciu poziomicy.

wzory

Ogrodzenie betonowe - wzór 01
wzór nr
01
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 02
wzór nr
02
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 03
wzór nr
03
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 04
wzór nr
04
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 05
wzór nr
05
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 06
wzór nr
06
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 08
wzór nr
08
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 09
wzór nr
09
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 10
wzór nr
10
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 12
wzór nr
12
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 20
wzór nr
20
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 23
wzór nr
23
 

NIE WIESZ JAKIE OGRODZENIE BĘDZIE IDEALNIE NADAWAŁO SIĘ DO TWOJEGO DOMU LUB FIRMY?