Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe to systemy, na które składają się przęsła ze zgrzewanych drutów oraz stalowe słupki i elementy montażowe. Płoty te dostępne są w wersji prostej i przetłaczanej – w tym drugim przypadku mowa o tzw. panelach kratowych 3D. Ogrodzenia te wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm na terenie Śląska. Nasze realizacje można znaleźć m.in. w Gliwicach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Tarnowskich Górach, Lublińcu oraz Opolu. Przemyślana konstrukcja w połączeniu z wysoką jakością zastosowanych komponentów sprawia, że oferowane przez nas płoty panelowe nie chwieją się nawet podczas silnych podmuchów wiatru.

Oferujemy ogrodzenia w kolorach:

  • RAL 6005,
  • RAL 7016,
  • RAL 9005.

Zachęcamy do zapoznania się z gotowymi wzorami ogrodzeń zaprezentowanymi poniżej. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Dlaczego warto zainwestować w płoty panelowe?

Płoty panelowe produkowane są z profilowanych, ocynkowanych i malowanych proszkowo paneli. Całość uzupełniają słupki mocujące oraz akcesoria montażowe, które również zabezpieczone są antykorozyjną powłoką cynkową. Ponieważ ogrodzenia panelowe charakteryzują się ponadprzeciętną sztywnością konstrukcji, silny wiatr czy zabłąkane zwierzę nie są w stanie go poruszyć. Każdy płot poddajemy dokładnym testom wewnętrznym i dopiero gdy upewnimy się, że towar spełnia standardy jakościowe, które przyjęliśmy, oddajemy go w ręce klienta. Ponadto oferujemy też konkurencyjne ceny.

Gdzie sprawdzą się panele ogrodzeniowe?

Panele ogrodzeniowe to systemy, które pełnią przede wszystkim funkcję ochronną, zabezpieczając posesję przed wtargnięciem na nią niepożądanych osób. Ponieważ przęsła płotów mają formę siatki, stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się pochwalić pięknym ogrodem. W przeciwieństwie do np. ogrodzeń betonowych nie zakrywają widoku posesji. Doskonale współgrają z nowoczesną, minimalistyczną architekturą.

Płoty panelowe sprawdzą się wokół:

  • obiektów użyteczności publicznej,
  • fabryk,
  • osiedli mieszkaniowych,
  • posesji prywatnych,
  • domków jednorodzinnych.

Osadzenie ogrodzenia panelowego w gruncie

Osadzenie ogrodzenia panelowego w gruncie jest dosyć proste i szybkie – jego montaż zajmuje zwykle jeden dzień. Pierwszym krokiem jest odpowiednie przygotowanie i wyrównanie terenu oraz ustalenie kształtu ogrodzenia. Następnym etapem jest wykopanie dołków i włożenie w nie słupków, które następnie trzeba zalać betonem. Za pomocą elementów montażowych do słupków należy przymocować przęsła, wzmacniając ich ustawienie w pionie poprzez obustronne podpory. Podczas instalacji ogrodzenia panelowego należy cały czas sprawdzać jego linię. Odpowiednio zamontowane ogrodzenie będzie wypoziomowane do górnych krawędzi.

WZORY

Ogrodzenie panelowe przetłaczane
przetłaczane
17
 
Ogrodzenie panelowe
panelowe
51
 
Ogrodzenie panelowe
panelowe
52
 

NIE WIESZ JAKIE OGRODZENIE BĘDZIE IDEALNIE NADAWAŁO SIĘ DO TWOJEGO DOMU LUB FIRMY?