Ogrodzenia panelowe

Oferujemy systemy, na które składają się przęsła ze zgrzewanych drutów oraz stalowe słupki i elementy montażowe. Płoty te dostępne są w wersji prostej i przetłaczanej – w tym drugim przypadku mowa o tzw. panelach kratowych 3D. Ogrodzenia wykonujemy jako producent zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm na terenie Śląska. Nasze realizacje można znaleźć m.in. w Gliwicach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Tarnowskich Górach, Lublińcu oraz Opolu. Przemyślana konstrukcja w połączeniu z wysoką jakością zastosowanych komponentów sprawia, że oferowane przez nas płoty panelowe nie chwieją się nawet podczas silnych podmuchów wiatru.

Oferujemy ogrodzenia w kolorach:

  • RAL 6005,
  • RAL 7016,
  • RAL 9005.

Zachęcamy do zapoznania się z gotowymi wzorami ogrodzeń panelowych zaprezentowanymi poniżej, których jesteśmy producentem. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Dlaczego warto zainwestować w płoty panelowe?

Do produkcji naszych płotów korzystamy z profilowanych, ocynkowanych i malowanych proszkowo paneli. Całość uzupełniają słupki mocujące oraz akcesoria montażowe, które również zabezpieczone są antykorozyjną powłoką cynkową. Ponieważ ogrodzenia panelowe charakteryzują się ponadprzeciętną sztywnością konstrukcji, silny wiatr czy zabłąkane zwierzę nie są w stanie go poruszyć. Jako producent każdy płot poddajemy dokładnym testom wewnętrznym i dopiero gdy upewnimy się, że towar spełnia standardy jakościowe, które przyjęliśmy, oddajemy go w ręce klienta. Ponadto oferujemy też konkurencyjne ceny.

Gdzie sprawdzą się panele ogrodzeniowe?

Panele ogrodzeniowe to systemy, które pełnią przede wszystkim funkcję ochronną, zabezpieczając posesję przed wtargnięciem na nią niepożądanych osób. Ponieważ przęsła płotów mają formę siatki, stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się pochwalić pięknym ogrodem. W przeciwieństwie do np. ogrodzeń betonowych nie zakrywają widoku posesji. Doskonale współgrają z nowoczesną, minimalistyczną architekturą.

Płoty panelowe, które oferujemy jako producent m.in. klientom ze Śląska, sprawdzą się wokół:

  • obiektów użyteczności publicznej,
  • fabryk,
  • osiedli mieszkaniowych,
  • posesji prywatnych,
  • domków jednorodzinnych.

Osadzenie ogrodzenia panelowego w gruncie

Odpowiednie osadzenie ogrodzenia panelowego w gruncie jest dosyć proste i szybkie – jego montaż zajmuje zwykle jeden dzień. Pierwszym krokiem jest odpowiednie przygotowanie i wyrównanie terenu oraz ustalenie kształtu płotu. Następnym etapem jest wykopanie dołków i włożenie w nie słupków, które następnie trzeba zalać betonem. Za pomocą elementów montażowych do słupków należy przymocować przęsła, wzmacniając ich ustawienie w pionie poprzez obustronne podpory. Podczas instalacji konstrukcji panelowej, której producentem jest nasza firma, należy cały czas sprawdzać jego linię. Odpowiednio zamontowane ogrodzenie będzie wypoziomowane do górnych krawędzi.

Ogrodzenia do wielu zastosowań

Zdajemy sobie sprawę, że klientom, którzy kupują nasze wyroby, zależy na ich maksymalnej trwałości, dlatego pod tym kątem je tworzymy. Jako producent sięgamy wyłącznie po najlepsze materiały i sprawdzone technologie, dzięki czemu możemy zapewnić, że oferowane płoty panelowe będą z powodzeniem spełniać swoje zadanie przez długie lata. Ogrodzenia tego rodzaju cieszą się popularnością także z powodu swojej wszechstronności – można je bowiem zastosować w różnych miejscach.

Dostępne w naszym asortymencie płoty nadają się do otaczania posesji zarówno mieszkalnych, jak i użytkowych oraz publicznych. Szeroko wykorzystuje się je na małych i dużych działkach przydomowych, w ogrodach, na zamkniętych osiedlach czy w obiektach sportowych. To możliwe, ponieważ ogrodzenia panelowe, które na Śląsku jako producent dostarczamy klientom indywidualnym, biznesowym i instytucjonalnym, wykazują bardzo dobrą odporność na czynniki atmosferyczne i środowiskowe.

Płoty panelowe o świetnych właściwościach

Oferowane przez naszą firmę płoty pozostają niewrażliwe zarówno na wilgoć, jak i promieniowanie słoneczne. Z uwagi na ocynkowanie nawet długotrwały kontakt z wodą pozostaje na nie bez wpływu – można zapomnieć o ryzyku powstawania rdzy. Z kolei solidność ich wykonania przekłada się zapewnienie bezpieczeństwa i dobrą ochronę posesji zarówno przed ludźmi, jak i zwierzętami. Jako producent wytwarzamy ogrodzenia panelowe z maksymalną precyzją, tak aby przez lata zachowywały swoje właściwości.

W kontekście zalet płotów proponowanych klientom warto wspomnieć także o kwestiach estetycznych. Nasze konstrukcje są na tyle ładne i uniwersalne, że można je zarekomendować do wszelkiego rodzaju przestrzeni niezależnie od stylistyki wykończenia. Czy to mała działka przy nowoczesnym domu, czy duża nieruchomość w stylu klasycznym, ogrodzenie panelowe, którego jesteśmy producentem, świetnie wkomponuje się w otoczenie.

wzory

Ogrodzenie panelowe przetłaczane
przetłaczane
17
 
Ogrodzenie panelowe
panelowe
51
 
Ogrodzenie panelowe
panelowe
52
 

podmurÓwki

Podmurówki wzór nr 33
wzór nr
33
 
246 x 20
250 x 20
246 x 30
250 x 20
Podmurówki wzór nr 36
wzór nr
36
 
246 x 20
250 x 20
246 x 30
250 x 30
Podmurówki - łącznik
wzór nr
19
 
łącznik:
20cm

NIE WIESZ JAKIE OGRODZENIE BĘDZIE IDEALNIE NADAWAŁO SIĘ DO TWOJEGO DOMU LUB FIRMY?