Ogrodzenie jako wizytówka domu

« wróć
ogrodzenie domu

Ogrodzenie domu jest jego wizytówką; świadczy o guście właścicieli i poczuciu ich dobrego smaku. Powinno także współgrać z bryłą budynku oraz komponować się z samym ogrodem. Które z ogrodzeń będą najlepszą wizytówką posesji? Sprawdź sam!

Oryginalne gabiony zachwycą gości i przechodniów

Jednym z bardziej oryginalnych, nietuzinkowych rozwiązań są dekoracyjne gabiony, czyli połączenie siatki i kamienia. Świadczyć będą o dobrym guście właścicieli posesji i o ich estetycznym wyczuciu. Co więcej, są nie tylko niezwykle estetyczne, lecz również doskonale wytłumiają hałasy, tworząc w ogrodzie oazę ciszy i spokoju. Specjalne kosze w tego typu ogrodzeniach zgrzewane są z paneli z grubego drutu, dlatego ich konstrukcja jest niezwykle wytrzymała. Są to jednocześnie ogrodzenia bardzo bezpieczne, dlatego nie trzeba obawiać się, jeśli na posesji znajdą się małe dzieci lub psy. Na życzenie klienta gabiony malujemy proszkowo na dowolnie wybrany kolor.

Ogrodzenie betonowe najlepszą wizytówką twojej posesji

Jeśli zależy ci na wyjątkowym efekcie estetycznym, połączonym z trwałością i solidnością, wybierz ogrodzenie betonowe. Dla podkreślenia wizualnego wrażenia zdecyduj się na parkan z piaskowca, cegły lub materiałów imitujących drewno; możesz mieć pewność, że zachwyci ono twoich gości. Tego typu ogrodzenia są wyjątkowo trwałe i ciężkie do sforsowania, a zarazem eleganckie oraz stylowe. Wszystkie elementy oferowanych przez nas ogrodzeń betonowych zbrojone zostały drutem karbowanym i wzmocnione dodatkami do betonu; stąd bierze się ich odporność na szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Klasyka zawsze w modzie, czyli ogrodzenia panelowe

W naszej ofercie posiadamy także wysokiej jakości, klasyczne, eleganckie ogrodzenia panelowe. Wyprodukowane zostały z profilowanych, ocynkowanych paneli, malowanych proszkowo. Są lekkie oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na niekorzystne warunki atmosferyczne. Co bardzo ważne, nie wymagają specjalnej konserwacji i są wyjątkowo łatwe w montażu. Dostępne są w bardzo szerokie gamie kolorów i w dwóch wersjach:

  • standardowej,
  • ozdobnej.

Wersja ozdobna to ogrodzenie o różnej grubości drutu oraz o różnym rozstawie pojedynczych prętów. Dzięki temu bez problemu dobierzesz je do furtki oraz bramy, stwarzając spójną całość. Różna grubość drutu oraz różny rozstaw prętów pozwalają tworzyć autorskie, oryginalne kompozycje.