Ogrodzenia personalizowane. Jak skomponować własne ogrodzenie?

« wróć
ogrodzenie

Ogrodzenie ma za zadanie zabezpieczać działkę przed wchodzeniem dzikich zwierząt i nieproszonych gości. Jest to także wizytówka posesji, która powinna komponować się z ogrodem i domem. Na rynku dostępnych jest tyle rodzajów furtek, bram i przęseł, że inwestorzy często mają problem ze sprecyzowaniem swoich potrzeb. Nic dziwnego – większość osób nie umie podjąć decyzji, dopóki nie zobaczy gotowego efektu.  

Ogrodzenie dopasowane do twoich potrzeb

Ogrodzenie powinno być wybrane na podstawie własnych upodobań estetycznych, ale także okolicy danej nieruchomości. Niektórzy nie lubią się odgradzać i chcą pokazać swój ogród, a inni poszukują ochrony przed hałasem i kurzem z pobliskiej drogi. Istnieje wiele typów ogrodzeń i przy odpowiedniej wielkości działki można je ze sobą ciekawie łączyć. Obecnie najpopularniejsze są gotowe przęsła, które charakteryzują się szybkim montażem. Problemem często jest nie tyle sprecyzowanie swoich potrzeb, ile wybranie odpowiedniej linii estetycznej. Dla wszystkich niezdecydowanych przygotowaliśmy łatwy sposób, który można wykorzystać niezależnie od tego, czy dom został już zbudowany, czy prace jeszcze trwają.

Sam skomponuj ogrodzenie posesji

Jeśli przeglądasz oferty poszczególnych sklepów i nie wiesz, jak będzie prezentować się wybrane ogrodzenie na twojej działce, mamy dla ciebie świetny sposób na stworzenie swego rodzaju wizualizacji. Na stronie internetowej naszego sklepu możesz samodzielnie skomponować ogrodzenie. Kliknij kafelek „Dodaj zdjęcie…”, aby wczytać fotografię swojej posesji lub wizualizację projektową. Pod spodem są „Dostępne wzory ogrodzeń”. W zależności od potrzeb możesz dobrać przęsła:

Najedź na ogrodzenie, które chcesz sprawdzić na tle swojej posesji i kliknij „+” znajdujący się w białym kwadracie. W ten sposób przeniesiesz je na zdjęcie. W „Dostępnych wzorach ogrodzenia znajdują się także furtki i bramy. Po dodaniu tych elementów sprawdzisz, jak się prezentuje całość. Możesz zamieniać miejscami ich kolejność w celu dopasowania położenia do swoich potrzeb. Do tego masz możliwość przesuwania zdjęcia w górę, dół, prawo i lewo tak, aby całość kompozycji jak najbardziej oddawała efekt, który chcesz uzyskać.

Wyślij zapytanie o wycenę

Do wyboru masz wiele różnych opcji. Konfiguracja nie zajmuje wiele czasu, więc można na spokojnie zastanowić się, które ogrodzenie najlepiej prezentuje się z twoją nieruchomością. Trzeba jednak uwzględnić czynniki, jakich zdjęcie nie oddaje. Jest to długość działki oraz długość poszczególnych części. Na podstawie kompozycji stworzonej ze swojego zdjęcia i naszych elementów ogrodzeniowych możesz od razu wysłać prośbę o wycenę. Na tej samej stronie znajduje się formularz kontaktowy. W poszczególnych kafelkach podajesz długość i wysokość ogrodzenia, zapytanie oraz treść wiadomości. Nie zapomnij wpisać swojego maila, na którego ma przyjść odpowiedź! Do tego dołącz zdjęcie z konfiguratora, na którym widnieje twoja działka wraz ze skomponowanym ogrodzeniem. Jak widać, cały proces jest bardzo prosty.