OGRODZENIA BETONOWE

Znajdujące się w naszej ofercie ogrodzenia i płoty betonowe to gwarancja najwyższej jakości, nowoczesnego wzornictwa oraz elegancji. Dzięki temu każdy z Państwa będzie w stanie wybrać konstrukcję dopasowaną do swoich potrzeb.

Pamiętając o tym, że ogrodzenia i płoty betonowe pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale jednocześnie odgradzają i zabezpieczają posesję, dokładamy wszelkich starań, aby poszczególne elementy konstrukcji były wykonane z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Dzięki temu oferowane przez Sapes konstrukcje są mocne i stabilne, a my sami jesteśmy w stanie zagwarantować ich wieloletnią niezawodność.

Wszystkie elementy płotów zbrojone są drutem karbowanym oraz wzmacnianie dodatkami do betonu – w efekcie ogrodzenia i płoty betonowe charakteryzuje niezwykła wytrzymałość i odporność na zmienność zjawisk atmosferycznych.

Szeroka gama wzorów wykonanych z piaskowca, cegły lub materiałów imitujących drewno oraz możliwość indywidualnego kompletowania poziomów ogrodzenia to niewątpliwe kolejne zalety produktów znajdujących się w ofercie Sapes.

WZORY

Ogrodzenie betonowe - wzór 01
wzór nr
01
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 02
wzór nr
02
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 03
wzór nr
03
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 04
wzór nr
04
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 05
wzór nr
05
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 06
wzór nr
06
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 08
wzór nr
08
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 09
wzór nr
09
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 10
wzór nr
10
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 12
wzór nr
12
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 20
wzór nr
20
 
Ogrodzenie betonowe - wzór 23
wzór nr
23
 

NIE WIESZ JAKIE OGRODZENIE BĘDZIE IDEALNIE NADAWAŁO SIĘ DO TWOJEGO DOMU LUB FIRMY?